Právě si prohlížíte DEMO webovou prezentaci. Veškeré změny, které zde uděláte nebudou z bezpečnostních důvodů uloženy. Děkujeme za pochopení.
Zpět na vytacej.cz.

O nás

Naše restaurace se nachází v samém centru Prahy, jen kousíček od Václavského náměstí a Hlavního nádraží.


Název restaurace

Když jsme restauraci v roce 1991 zakládali, přemýšleli jsme, jak ji pojmenujeme. Vzhledem k tomu, že naším cílem je poskytnout naším hostům výjimečný kulinářský zážitek bez ohledu na pokrm, který si objednají, rozhodli jsme se ji pojmenovat naprosto výstižně - Tady mi chutná.

Garantujeme vám, že je jedno, zda si dáte luxusní steak z argentinského hovězího, nebo třeba jen utopence. V obou případech budete odcházet spokojeni a budete překvapeni variací a množstvím chutí u pokrmu, který jinak dokonale znáte. Zároveň na vás čeká rafinované, dalo by se říci umělecké aranžování pokrmů.


Interiér restaurace


V naší restauraci se budete cítit naprosto přirozeně a nebudete rušeni při vychutnávání vašeho jídla. Kombinace vysokých stropů, velkých oken a světlých barev na stěnách působí velmi prostorně a podtrhuje dojem z výborného jídla. Interiér zároveň poskytuje i dostatek soukromí, abyste si mohli vaše jídlo nerušeně vychutnat.
Kombinace stylového interiéru, výborného jídla a příjemné obsluhy způsobí, že se k nám budete rádi vracet.


b5cf0c2b545c65f39b362bdf26b0ab11.jpg